شرکت های برتر بورس دی ماه 98
ژانویه 4, 2020
صادرکننده گندم
روسیه بزرگترین صادرکننده گندم
فوریه 26, 2020

با سلام و روز بخیر… 

این روزها تقریبا تمام حوزه‌های زندگی ما انسان‌ها تحت‌تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته؛ از سیاست و  ورزش گرفته تا دنیای فناوری و رویدادهایی که طی روزهای اخیر، یکی پس از دیگری لغو شدند.

حال که تنها چند روز به برگزاری گردهمایی دیگری در این حوزه تحت عنوان «کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی» باقی مانده، دو شرکت بزرگ فیس‌بوک و سونی به دلیل نگرانی‌ها و هشدارهای جهانی نسبت به گسترش ویروس کرونا، انصراف خود را از شرکت در این رویداد اعلام کردند. این رویداد قرار بود بین روزهای شانزدهم تا بیستم ماه مارس در سان فرانسیسکو برگزار شود. فیس‌بوک در این رابطه اعلام کرد که حضوری فیزیکی در این رویداد نخواهد داشت و به تمامی‌ کارمندان خود توصیه کرد حتی‌الامکان ازشرکت در این مراسم خودداری کنند. فیس‌بوک اعلام کرد که ویدئوها و رونمایی‌های خود را روی وب‌سایت فیس‌بوک گیمینگ آپلود خواهد کرد. 

سونی نیز با ابراز این نگرانی‌ها، طی بیانیه‌ای که در GamesIndustry.biz منتشر شد، اعلام کرد که احساس می‌کند عدم حضور در این کنفرانس، بهترین راهکار است چرا که وضعیت ویروس کرونا و محدودیت‌های مسافرتی در جهان روزبه‌روز در حال تغییر است. سونی همچنین چند روز پیش، از عدم حضور خود در مراسم PAX East خبر داده بود. . همچنین، ادارهسلامت در کالیفرنیا و سان‌فرانسیسکو نیز اخیرا حمایت خود را از برگزاری این رویداد اعلام کرده‌اند. در برخی منابع خبری نیز آمده است و شرکت‌های IBM و AT&T انصراف خود را ازشرکت در کنفرانس امنیتی چند روز آینده RSA اعلام کرده‌اند. در روز جمعه، حدود ۵۰۰ نفر نیز از عدم حضور در این مراسم خبر دادند.

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *