لوله مبلی ساب
محاسبه وزن لوله مبلی
آگوست 31, 2020
لوله درزدار
لوله درزدار (Welded Pipe)
سپتامبر 1, 2020
Show all

وزارت صنعت: صادرات محصولات فولادی ممنوع نشده است

حمل و نقل جاده ای

حمل و نقل جاده ای

ممنوعیت صادرات لوله مبلی کذب است

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در پی اظهارات نایب رئیس انجمن فولاد با عنوان ” ادعای نایب رئیس انجمن فولاد؛ مازاد تولید فولاد داریم ولی اجازه صادرات نمی دهند” در تاریخ 22 تیرماه در این خبرگزاری تسنیم، مرکز روابط عمومی وزارت صنعت به ارائه توضیحاتی پرداخته است.

در متن این جوابیه آمده است:

صادرات هیچ یک از محصولات فولادی اعم از شمش، میلگرد، لوله و پروفیل در حال حاضر ممنوع نمی‌باشد. وزارت صنعت با هدف تنظیم بازار داخل، تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی داخلی و همچنین اطمینان از بازگشت ارز حاصل از صادرات اقدام به ساماندهی صادارت این کالاها نموده است.

صادارت محصولات فوق تنها از طریق تولیدکننده‌های واقعی و یا نماینده رسمی آنها امکان پذیر است. ضمناً به منظور تنظیم بازار داخل تولیدکنندگان ملزم به عرضه محصولات خود با توجه به سهمیه در نظر گرفته شده برای هر واحد در بورس کالا بوده و در صورت عدم تعهد به عرضه محصول در بورس کالا توسط هر یک از تولیدکنندگان، متعاقباً صادارت آن واحد نیز متوقف خواهد شد.

در حال حاضر نیز اثرات مثبت ناشی از این امر در ثبات بازار داخلی مشهود است.

گروه فروش بهنیا، آماده ی صادرات انواع لوله مبلی و پروفیل به کشورهای خارجی می باشد. جهت دریافت قیمت و شرایط با شماره ویژه گروه بهنیا تماس بگیرید:

62719

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *