قیمت لوله مبلی
قیمت لوله مبلی
آگوست 25, 2020
تعطیلی فروشگاه
صادرات لوله مبلی
آگوست 31, 2020

ورق گالوالوم چیست ؟

ورق گالوالوم در واقع ورق فولادی است که مانند ورق گالوانیزه سطح آن با یک پوشش محافظ و طی پیوند متالورژیکی پوشیده می‌شود، با این تفاوت که در اینجا فلز پوشش دارای ترکیب Al55%-Zn43.5%-Si1.5% می‌باشد، به همین خاطر ضمن استفاده از مزایای آند فدا شونده فلز روی و ایجاد سد مکانیکی در مقابل عوامل خورنده، می‌توان از قابلیت‌های مطلوب حضور آلومینیم نظیر مقاومت به خوردگی بسیار عالی و مقاومت به خراش و سایش پوشش آلومینا و همچنین شکل پذیرش و یکنواختی مطلوب پوشش بواسطه حضور سیلسیم بهره برد.

این محصول در شرکت هفت الماس به روش غوطه‌وری و طی فرایند آنیل پیوسته به منظور تثبیت گرید فولاد، تولید می‌شود. این محصول به دلیل ظاهر نقره‌ای رنگ و زیبا، گل‌های ریز و یکنواخت و همچنین ماندگاری بسیار مطلوب، امروزه در عمده صنایع کلان مرتبط با فلز مورد توجه قرار گرفته و مصرف آن در غالب کشورها بر محصول گالوانیزه پیشی گرفته است.

ورق گاوانوم

ویژگیهای ورق و لوله گالوالوم

  • مقاومت در برابر اکسیداسیون
  • مقاومت سطحی بالاتر بجهت آلومنیوم موجود
  • مقاومت حرارتی
  • زیبایی و جذابیت
  • بازتاب نور عالی در مورد ورق جهت سطوح پوششی
  • 4 برابر مقاومت خورندگی بیشتر

موارد مصرف لوله و ورق گالوالوم

* صنعت خودرو سازی: اگزوزسازی،قطعات خودرو،تابلوهای راهنمایی و رانندگی،گاردریلها و …

ساختمان سازی: انواع سقف و نماهای بیرونی ساختمانها،پنلهای سبک و دیوارهای پیش ساخته،ساندویچ پنل و LSF

* تاسیسات: سینی کابل،مخازن،انواع هواسازها،کانال کولر و تهویه مطبوع

* لوازم خانگی: کابینت آشپزخانه، بدنه یخچال،انواع قفسه ها،کولر سازی و آبگرمکن ها

* صنعت الکترونیک و کامپیوتر: تابلو برق و ترانسفورماتورها و…

* صنعت کشاورزی: ابزار و ادوات کشاورزی

* بشکه و مخزن سازی: انواع مخازن مواد شیمیایی و خورنده یا منبع های نصب شده در شرایط بد آب و هوایی

* صنعت سیمان: انواع ماشین آلات و مخازن سیمان

 

درباره گروه فروش بهنیا

فرصتهای جدید فروش

ورق گالوالوم با ویژگیهای خاصی که در فوق ذکر آن رفت، میتواند جای خود را از صنعت تا نمای ساختمان باز کند. فعالان نمای ساختمانی و فضای شهری و تبلیغی نیاز به متریالی دارند تا ضمن انعطاف در فرآیند استفاده، مقاومت بالایی نیز در برابر فرسایش و آسیب پذیری داشته باشد. این مشخصات را ورق گالوالوم به بهترین شکل تامین می کند. محصولی که ضمن زیبایی ظاهری، بعلت حضور آلومینیوم از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

ضمن تامین نیاز های حاضر بازار، این نوید را به تولید کنندگان و مبتکران می دهیم که این محصول دارای قابلیتهای بی نظیری برای تولید قطعات خاص و مصرف در شرایط حرارتی و رطوبتی ویژه است. همچنین با مشورت با همکاران گروه کیفی دفتر فروش بهنیا میتوانید به بهترین طریق مصرف این محصول دست یابید.

galvalume

galvalume

ورق و لوله گالوالوم در گروه فروش بهنیا

مصرف روز افزون این محصول در دنیا و ویژگیهای منعطف و منحصر به فرد این محصولات برای استفاده در صنایع مختلف، ما را بر آن داشته تا با اطلاع رسانی در مورد مزایای این محصول، سبد خرید مشتریانمان را متنوعتر نماییم. گروه فروش بهنیا یکی از محدود فروشنده های ورق گالوالوم در ایارن و بالطبع لوله گالوالوم می باشد. ما این محصولات را در بالاترین سطح کیفی ممکن برای مصارف خاص شما تامین می کنیم.

شما می توانید نیاز خط تولید خود یا مصارف صادراتی را از ما تهیه کنید. گروه فروش بهنیا، نماینده انحصاری فروش محصولات ساب،تولیدی از گروه کارخانجات هفت الماس، آماده تامین سفارشات شما مشتریان ارزشمند می باشد.

تلفن ویژه فروش: 62719

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *