لوله مبلی ساب
لوله مبلی چیست؟
آگوست 25, 2020
ورق گالوالوم
ورق گالوالوم
آگوست 25, 2020

عوامل موثر در قیمت لوله مبلی

قیمت لوله سبک در واحد وزن اعلام می گردد. همین امر نشان دهنده این موضوع است که ضخامت تاثیر مستقیم در قیمت لوله مبلی دارد. لوله مبلی بر خلاف دیگر لوله های فولادی، بر حسب کیلوگرم به فروش می رسند. اما عوامل موثر دیگر در قیمت لوله روغنی عبارتند از :

• قیمت جهانی و داخلی ورق سرد روغنی
• هزینه آبکاری واحد تولیدی
• کیفیت و برند لوله
• کشور تولید کننده
• قیمت دلار
• هزینه تولید و انرژی کارخانه

پروفیل سبک ساب

گرچه عوامل فوق در نوسان قیمت لوله مبلی موثر است، گروه فروش بهنیا بعنوان قویترین فروشنده لوله مبلی در ایران، اهتمام همیشگی خود را بر ثبات قیمت تا حد امکان، قرار داده است. تا حد زیادی در قیاس با وضعیت بازار، تلاشمان موفق بوده و این نوید را هم برای آینده به شما میدهیم که حداکثر ثبات قیمت را با محصولات گروه فروش بهنیا، تجربه می کنید.

قیمت لوله سبک

لوله مبلی در واحد وزن کمی از لوله سنگین (ضخامت ۲ از ورق سیاه) بالاتر است. ولی به دلیل ضخامت و وزن پایین‌تر، هزینه واحد طول آنها از لوله‌های دیگر کمتر است. بنابراین در بسیاری از صنایع که ضخامت‌های پایین‌تر لوله مورد نیاز است، از لوله‌ سبک یا مبلی استفاده می‌شود.

لوله آبکاری شده (لوله آبکاری سرد)، لوله‌ای است که از ورق روغنی ساخته شده و آبکاری نیکل-کروم روی آن صورت می گیرد. قیمت گذاری این لوله تابعی از قیمت فلز گران‌ قیمت نیکل است. از این لوله برای تولید وسایلی مثل لوازم آشپزخانه و لوازم دکوری از قبیل لوستر و آباژور استفاده می‌کنند.

درباره ما

کارخانه های تولید کننده لوله مبلی

کارخانه های تولیدکننده لوله سبک با رعایت استانداردهای بین المللی ، کیفیت عالی و قابلیت خمکاری ، لوله های سبک و پر مصرفی را تولید می نمایند. از جمله این کارخانه ها ،کارخانه لوله و پروفیل ساب(هفت الماس)، کارخانه دلیجان ، کارخانه خاور هما صنعت ،کارخانه فولاد ساوه  را می توان نام برد. لوله های تولیدی این کارخانه ها در قطرهای 10 الی 76 میلی متر و ضخامت 0.4 الی 1.5 میلی متر عرضه می شوند .

البته شرکتهای تولیدی دیگری هم در بازار فعال می باشند لیکن موارد قید شده بعنوان سرگروه های بازار لوله مبلی معرفی شده اند. به لحاظ کیفی، تولیدات گروه هفت الماس با نام تجاری ساب، دارای برترین کیفیت توسط گروه فروش بهنیا بصورت انحصاری عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *