ورق گالوالوم
ورق گالوالوم
آگوست 25, 2020
لوله مبلی و پروفیل
احوال لوله مبلی و پروفیل خوب نیست
آگوست 31, 2020

صادرات لوله مبلی گروه بهنیا

گروه فروش بهنیا در زمینه صادرات لوله سبک و صادرات پروفیل سبک نماینده رسمی فروش تولیدات ساب از  کارخانه هفت الماس ، با تجربه بیش از دو دهه در فروش و صادرات لوله وپروفیل سبک، لوله و پروفیل استنلس استیل؛ ، آماده همکاری با صادرکنندگان و بازرگانان این صنعت می باشد.همچنین این گروه توان صادارت لوله و پروفیل سیاه ( ساختمانی ) را نیز دارد.

این گروه توانایی صادرات لوله و پروفیل از نوع ورق روغنی ST12 و ورق سیاه ST37 و ST52، با کیفیت و قابل ارئه در سطح بین المللی را داراست. طبق دستورالعمل وزارت صنعت معدن و تجارت، صادرات فلزی باید توسط تولیدکنندگان و نمایندگان رسمی این صنعت صورت بگیرد. در همین راستا گروه بهنیا نماینده رسمی کارخانه تولیدی هفت الماس در ایران ، توانایی انجام امور گمرکی جهت صادرات لوله و پروفیل را برای صادرکنندگان و بازرگانان محترم محیا کرده است.

صادرات لوله مبلی

معرفی سایز و ضخامت تولیدات لوله و پروفیل مبلی (سبک)

 . لوله سبک (مبلی) از سایز 6 میلی متر تا سایز 76 میلی متر ( بیش از 22 نوع سایز گوناگون لوله و 17 نوع ضخامت مختلف )
. پروفیل سبک (مبلی) از سایز 10×10 میلی متر تا سایز 80×40 میلی متر ( بیش از 25 نوع سایز مختلف پروفیل و 17 نوع ضخامت )
. ضخامت از 4 دهم میلی متر تا ضخامت 1/8 میلی متر( بیش از 17 نوع ضخامت )

کارخانه تولیدی هفت الماس با توان تولید بیش از صدو پنجاه هزار تن در سال، دارای بالا ترین سطح تولید و بالا ترین سطح تنوع سایز و ضخامت لوله و پروفیل در کشور می باشد. این کارخانه مجهز به 15 خط تولید لوله و پروفیل است که اخیرا با احداث خط تولید لوله و پروفیل استنلس استیل، جزو اولین تولیدکنندگان این نوع لوله و پروفیل در  ایران باشد.

معرفی سایز و ضخامت تولیدات لوله و پروفیل سیاه (ساختمانی)

. لوله سنگین (سیاه) از سایز 20 میلی متر تا سایز 102 میلی متر ( بیش از 22 نوع سایز گوناگون لوله و 17 نوع ضخامت مختلف )
. پروفیل سنگین (سیاه) از سایز 10×10 میلی متر تا سایز 100×100 میلی متر ( بیش از 25 نوع سایز مختلف پروفیل و 17 نوع ضخامت )
. ضخامت از 1/8 میلی متر تا ضخامت 4 میلی متر( بیش از 17 نوع ضخامت )

صادرات لوله سبک (مبلی) و پروفیل سبک (مبلی)

هم اکنون صادرات لوله و پروفیل کارخانه هفت الماس که گروه فروش بهنیا، نماینده رسمی فروش این کارخانه را عهده دار است، با ورود به بازرهای بین المللی همچون کشورهای آذربایجان، عراق، تاجیکستان، افغانستان، گرجستان، ارمنستان، ازبکستان و دیگر کشورهای همسایه، کیفیت محصولات خود در سطح جهانی را به اثبات رسانده است.

لوله و پروفیل تولیدی که توسط گروه فروش بهنیا عرضه می شود از نوع ورق سرد یا ورق روغنی ST12 براساس استانداردهای DIN 2394(1) 94 و EN 10 219 -2  آلمان می باشد که قابل استفاده در صنایع گوناگون است.

در ادامه به برخی از کاربردهای لوله و پروفیل سبک می پردازیم :

 . استراکچرمبلمان و پایه مبلمان اداری بدلیل فرم پذیری و قابلیت آبکاری شدن

 . صنایع خودور سازی: اگزور خودرو ، فرمان خودرو، سپر سازی، صندلی، سیستم ترمز خودرو و …

 . ساخت بدنه دوچرخه، ساخت بدنه موتور سیکلت به دلیل قابلیت کشش، رنگ پذیری مطلوب و فرم پذیری مستحکم

 . صنایع ساختمان: لوله برق، درب و پنجره، نرده، حفاظ و ساخت استراکچر و بدنه کانکس(متحرک و ثابت) و …

 . صنایع تزئینی: ساخت پایه گلدان، دکوارسیون داخلی  و …

 . ملزومات منزل: دسته طی های خانگی، چوب رختی، نردبان، رخت آویز، پایه میز و صندلی پلاستیکی و تا شو، پایه و استراکچر چتر های آفتاب گیر و….

صادرات لوله سیاه (سنگین) و پروفیل سیاه (سنگین)

لوله و پروفیل تولیدی که توسط گروه فروش بهنیا عرضه می شود از نوع ورق سیاه یا ورق سنگین بر پایه استاندرد  ST37 و ST52 می باشد که قابل استفاده در صنایع گوناگون است.

در ادامه به برخی از کاربردهای لوله و پروفیل سنگین (سیاه)می پردازیم .

مهمترین کاربرد لوله و پروفیل سیاه در صنعت ساختمان می باشد. ساخت درب و پنجره ساختمان و در مجموع در مواردی که استحکام در اولویت نسبت به وزن می باشد، استفاده می گردد.

قیمت لوله و پروفیل صادراتی

قیمت لوله و پروفیل صارداتی بر پایه دلار و در مقیاس یک تن اعلام می گردد. این قیمت رابطه مستقیم با قیمت ارز در کشور دارد و نوسانات قیمت دلار همیشه یکی از چالش های تولید کنندگان لوله  و پروفیل بوده است.

گروه فروش بهنیا آماده همکاری با صادرکنندگان و بازرگانان محترم می باشد، جهت اطلاع از لیست موجودی لوله و پروفیل صادراتی و قیمت لوله پروفیل  صادراتی با ما در تماس باشد:

تلفن: 62719

as a main distributor of industrial steel pipe in Iran, we are ready for exporting types of steel sheets and pipes under production of Haft Almas Co. under brand of SAAB. attractive sale conditions, quality and variety of production are our competitive values . if you interested to invest in industrial steel market of Iran or decide to import a high quality steel pipe, you can make a call with us :+98 910 2004565 also you can message on Whats app and Telegram. we are ready to answer . best regards . Behnia Group.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *