بازارهای صادراتی گرفتار نوسانات نرخ ارز
دسامبر 9, 2019
خط لوله انتقال نفت و گاز
راه اندازی خط لوله در چین
دسامبر 12, 2019

 

#گرانی بنزین و تاثیر آن بر افزایش قیمت کالا ها

 

 

احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قیمت و سهمیه بنزین گفت: اینکه دولت عنوان میکرد افزایش قیمت بنزین ، برقیمت کالاها تاثیری ندارد بیشتر در حد یک شعار بوده وگرانی بنزین بطور طبیعی روی قیمت کالاها اثر می گذارد.  وی ادامه داد : به ویژه جو رانی که براثر گرانی بنزین در کشور ایجاد شده و این گرانی یک افزایش قیمت سه برابری بوده و در ادامه کار قیمت کالاها تاثیر میگذارد.

نماینده مردم تبریز در مجلس  اظهار داشت: همانطور که گفتم گرانی بنزین به طور طبیعی چند درصد قیمت کالاها را افزایش می‌دهد اما آنچه که مهم است این است که دولت و نهادهای نظارتی آن اجازه ندهند این افزایش قیمت بنزین موجب تلاطم در بازار شود که متاسفانه تاکنون هم در این کار موفق نبودند.

علیرضا بیگی خاطرنشان کرد: امروز در بازار ما شاهد افزایش سرسام‌آور قیمت کالاها هستیم به ویژه اینکه دولتی‌ها خود در این افزایش قیمت پیش‌قدم شده‌اند و امروز و پس از گرانی بنزین شاهد افزایش قیمت آهن، میلگرد و دیگر موارد فلزی هستیم که همه از صنایع مادر و دولتی هستند و همانطور که گفته شد افزایش قیمت قابل ملاحظه‌ای داشتند. 

نماینده مردم تبریز در مجلس در پایان گفت: در واقع دولتی‌ها با این افزایش قیمت در بحث فلزات حرف خود را که عنوان کرده‌اند گرانی بنزین بر قیمت کالاها در بازار تاثیر نمی‌گذارند نقض کردند و زیر پا گذاشتند. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *