ریشه پروفیل از کجاست؟
جولای 10, 2019
نقش پروفیل در ساختمان را میدانید؟
جولای 12, 2019

از صفر تا صد پروفیل سبک

به پروفیل سبک ، پروفیل مبلی نیز می‌گویند.از مهمترین دسته های پروفیل ، هستند که به دلیل خصوصیات عالی ، استفاده گسترده ای در #صنایع و تولیداتی از قبیل #خودروسازی #مبلمان #صندلی #اگزوز #کانکس #کانتینر #دوچرخه سازی #لوازم خانگی و … پیدا کرده اند. ورق‌های مورد استفاده در فرآیند تولید این نوع پروفیل ها #ورق-روغنی میباشد.

همان‌طور که می‌دانید این ورق‌ها از طریق فرآیند #نورد-سرد تولید می‌شوند.

پروفیل سبک ساب

پروفیل سبک ساب

ویژگی پروفیل سبک

  • در #ابعاد-گوناگونی موجود می‌باشد.
  • #شکل‌پذیری مطلوبی را دارا می‌باشد.
  • خاصیت #آبکاری دارد.
  • #کیفیت-سطحی-مطلوبی دارند.

پروفیل‌های نبشی که بال آن‌ها ۲۰ تا ۵۰ میلی‌متر می‌باشد و ناودانی ها با سایز ۱۰، ۱۲ و ۱۸ شامل این گروه می‌باشند. #پروفیل-سبک از طریق فرآیند سرد حاصل می‌شود استفاده از کشش سرد در این صنعت باعث شده تا مقاطع تولید شده، با #هزینه و #انرژی کمتری تولید شوند، از نظر کیفیت سطحی در شرایط مطلوبی باشند و تولید آن‌ها با #سرعت بالایی صورت گیرد.

گروه فروش بهنیا
پروفیل سبک ساب

پروفیل سبک ساب

استاندارد پروفیل سبک

در ساخت این پروفیل از دو استاندارد DIN 2394 و  EN 10 219-2 استفاده می‌کنند.

تعیین قیمت پروفیل سبک

قیمت اعلامی برای پروفیل سبک در واحد وزن اعلام می‌شود.قیمت پروفیل به عوامل مختلفی وابسته می‌باشد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به قیمت دلار، قیمت ورق نورد

سرد و تعرفه‌های گمرکی اشاره نمود. قیمت پروفیل سبک در واحد وزن مقداری از پروفیل سنگین بیشتر می‌باشد اما هزینه‌ی آن در واحد طول از پروفیل سنگین کمتر می باشد و علت آن #ضخامت و #وزن کمتر پروفیل‌ های سبک می‌باشد.پروفیل‌های سبک ضخامت و وزن کمتری در مقایسه با پروفیل‌های سنگین دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *